Jako správná stavební firma umíme stavět. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme vám k dispozici.

Nabízíme moderní a příjemné bydlení pro každého. Používáme nejmodernější postupy a materiály s nejvyšší kvalitou. Umíme postavit rodinný dům, vilu, bytový dům, nebo třeba zateplit (revitalizovat, rekonstruovat) panelák.

Vážení zákaníci,

dovolte nám, abychom Vás seznámili se stavební firmou GR-stav. Stavební firma GR-stav byla založena v roce 2002 panem Robertem Grůllou, který je jejím majitelem.
 Firma nabízí široký sortiment služeb, provádí zejména výstavbu rodinných domů na klíč, výstavbu hal, servisů, rekonstrukci staveb, obnovu památek, zateplování budov, půdní vestavby, pokládku zámkové dlažby a řadu dalších stavebních činností.
 V současné době firma poskytuje zaměstnání deseti kmenovým zaměstnancům a jejich počet i nadále vzrůstá až na 30 sezóně. Při výběru zaměstnanců klade hlavní důraz na jejich odbornou způsobilost, důkladnost a kvalitu prováděných prací.
 Stavební firma GR-stav si váží každého klienta, jejím prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, splnění jeho požadavků a představ. Firma garantuje seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla a slpnění smluvních závazků.

Věříme, že kvalita námi realizovaných staveb a kladné reference investorů pomohou při Vašem rozhodování.